AvalehtBlogiUudisedFranz Raver disainerriiete pop-up 06.06-22.06.23

Franz Raver disainerriiete pop-up 06.06-22.06.23

Avasime meie esimese disainerriiete pop-up’i Tartu disainipoes Loomekas.  Kollektsiooni värvigamma on pastelne ja hele, kuid oma lemmikuid võivad leida ka tumedate toonide armastajad.  Enamik tooteid on ainueksemplarid või väga väikses koguses loodud kleidid (1-3  toodet).

Kohal oli ka meie moedisainer Susanna Peters, kes tutvustas  loomingut osalejatega ning jagas oma teekonda moemaailmas. Samuti said kuulajad väärtuslikke stiilinõuandeid ning proovida selga disainerloomingut. 

Meie väljapanekus on esindatud lai valik unikaalseid disainerkleite erinevates stiilides, värvitoonides ja lõigetes. Franz Raver’i looming sobib hästi nii lõpetajatele kui ka teistele, kes osalevad pidulikel üritustel. Leida võib nii  elegantseid, klassikalisi kui ka julgeid ja trendikaid kleite. Igaüks leiab endale midagi, mis rõhutab tema individuaalsust ja stiili. Meie enda lemmikuteks on kindlasti vabalt langev a-lõikeline kleit (vasakpoolsel pildil) ning hõlmikkleidid (parempoolsel pildil), mis sobivad väga erinevate kehakujudega.

Pop-up jääb avatuks kuni 22.06.23. Kõik huvilised on oodatud toodetega tutvuma ning kes endale meelepärast kleiti ei leidnud võib eritellimuste osas kirjutada susanna@franzraver.com


Soovid eridisainiga vormiriideid oma ettevõttele või tiimile?

Disainime ettevõtetele silmapaistvad vormiriided.

© 2024 · Franzraver OÜ · valmistas Codenot