Meist

Franz Raveri lugu

Franz Raveris usume, et see, mida Sinu ettevõtte meeskonnaliikmed kannavad, mõjutab nende enesehinnangut ning seeläbi töömotivatsiooni ja organisatsiooni meeskonnatunnet. Franz Raver on koostööpartner Sinu ettevõttele, kui soovid panustada  mugavusele, stiilsusele, hetkes olemisele ning kestvale kvaliteedile

 

Kust kõik alguse sai

Franz Raveri asutaja ja moedisaineri Susanna Petersi suurimaks kireks on olnud riiete disainimine juba lapseeast saati. Ta on lõpetanud rõiva-ja tekstiiliala ressursikorralduse eriala Tallinna Tehnikakõrgkoolis ning moedisaini eriala magistrantuuri Eesti Kunstiakadeemias. 

Lisaks erialastele õpingutele on ta  võitnud erinevaid moekonkurse: Denim Dreami moedisaineri konkurss 2015.a, Apollo vormirõivaste konkurss 2019.a ning  Antoniuse moeshow’l Hartwalli eripreemia 2022.a. Samuti on ta osalenud mitmetes jätkusuutlikkust propageerivates rõivadisaini töötubades. 

Üheks prominentsemaks valdkondlikuks sündmuseks on olnud,  Global Fashion Summitkus Susanna valiti osalejate hulka. See on suurim jätkusuutlikku moodi propageeriv konverents Euroopas (2019.a). 

3

Moeauhinda

10

Aastat kogemust

1950

Valminud toodet

Unikaalsed vormiriided ettevõtte personalile

Usume, et brändiriided ei pea olema igavad. Tegelikult arvame, et personali riided peaks olema kõike muud kui tavalised ja isikupäratud. Seetõttu oleme pühendunud  unikaalsete, huvitavate ja loominguliste riiete loomisele ettevõtetele, kes soovivad silma paista. 

Me teeme koostööd tugevate brändidega..

… kes teavad, et vormiriietega saab muuta väga palju..

Sinu brändi stiil

Sinu tiim tunneb end erilisena, kui neil on unikaalsed ja ägedad vormiriided.

Riietades oma personali sobivatesse vormiriietesse, toetad ettevõtte kuvandit.

Mugavus ja motivatsioon

Kui personal tunneb end vormiriietes mugavalt, siis see hoiab tema töömotivatsiooni.

Ilu ja universaalsus

Me loome vormiriided, mis töötajat kaunistavad ning sobivad iga kehakujuga.

Kvaliteet ja tarneahel

Meie loodud tooted kestavad. Nii Sinu kui ka meie jaoks on oluline, kes ja millistel tingimustel Sinu vormiriided on loonud.

Professionaalsus

Oleme Sinu meeskonna toetav koostööpartner oma 10+ aastase kogemusega.

Paindlik koostöö

Avatud ja paindlik koostööpartner, Sinu meeskonnale sobivate lahenduste leidmiseks.