AvalehtBlogiUudisedVormiriiete moeshow Kaubanduskoja kevadballil

Vormiriiete moeshow Kaubanduskoja kevadballil

Franz Raver vormiriiete esitlus

Meil oli au esitleda osa oma vormiriiete kollektsioonist selleaastasel Eesti Tööstus-Kaubandus Koja Kevadballil Vanemuise Kontserdimajas. Franz Raveri toodangusse kuuluvad rätsepatööna disainitud ja valmistatud vormiriideid, mis aitavad luua ning tugevdada ettevõtte või organisatsiooni brändi.

Piltide autoriteks Erlend Štaub ja Kalev Lilleorg.

 

Vormiriided, mis on lahedad

Tutvustasime prestiižel Kevadballi moeshowl enam kui 30 erinevat ettevõtetele loodud disainrõivast, mille seas olid nii teenindussektori jaoks valmistatud personali vormiriided kui ka unikaalsed kleidid, pusad ja vabaajakomplektid.  

 

Franz Raveri asutaja ja moedisaineri Susanna Petersi sõnul ei ole vormiriie ammu igav vanamoodne kostüüm, mida peab tööl kandma. “Inimene peab end rõivas mugavalt tundma. Vormiriietus peab olema valmistatud kvaliteetsest kangast, hästi istuma ja seljas suurepärane välja nägema.”

Vasakul pildil on kombineeritud heleoranž hõlmikvest, mis sobib kandmiseks nii pükste kui ka kleidiga. Paremal on kahe materjali kombinatsioonina loodud hõlmikjakk koos valgete mugavate pükstega.

 

Vormiriie on osa tööandja brändingust

Ettevõtte brändingu üks olulisemaid aspekte on personali riietus. Vormiriietus jutustatab lugu, mis toetab olemasolevaid brändielemente ning aitab kliendi jaoks luua ühtset tervikpilti. 

Vormiriietus on eriti oluline just teenindussektoris, kuna sealsed töötajad on klientidega igapäevaselt otsekontaktis ning esindavad seeläbi firma brändi. See, kuidas ettevõtte oma töötajaid kuvab (riidesse paneb), näitab väga palju tema väärtuste ning brändi tugevuse kohta. Kvaliteetseis läbimõeldud disainiga rõivais meeskond räägib jätkusuutlikkusest, oskustest ning võimekusest ja usaldusest. 

Tiimi merch peab olema eriline

Pusad, särgid jm on mugav merch ehk bränditud firmakaup, mis on seljas mõnus kanda ning silmal hea vaadata. “Meie usume Franz Raveris, et see, millised tooted ettevõte oma töötajale kanda annab, mõjutab nii personali töömotivatsiooni kui ka üldist enesehinnangut. Me loome unikaalseid ja erilisi pusasid, särke jm firmadele mõeldud kaupa, mis kõik jutustavad ettevõtte lugu,” räägib Susanna ning lisab, et kogu ettevõtte tootmisprotsess on kodumaine, alates disainist kuni valmistoodanguni. 

 

Naiste seas äärmiselt populaarsed dresskleidid sobivad nii erineva kehakuju kui ka pikkusega. Valikus on kleite nii taskutega kui ka ilma.

Otsid unikaalseid vormiriideid?

Sul on tiim, teeninduspersonal või korraldad üritust? Meie kirg on vormiriiete loomine. Saame sind aidata nii disaini kui ka tootmisega. 

Kirjuta meile:  susanna@franzraver.com