AvalehtBlogiUudisedKaubandus-Tööstuskoja artikkel disaineri loodud vormiriietest

Kaubandus-Tööstuskoja artikkel disaineri loodud vormiriietest

Värskes Kaubandus-Tööstuskoja artiklis räägime lähemalt sellest, kuidas ettevõtted saavad oma brändi identiteeti parandada läbi unikaalsete vormiriiete. Lisaks sellele aitavad mugavad ja hea väljanägemisega vormirõivad tõsta töötaja enesekindlust ning seeläbi paraneb ka töömotivatsioon.

 

Tööriietuse ülesanne on luua ettevõtte töötajatele professionaalne välimus, mida iseloomustavad äratuntavad mustrid, värvitoonid ning järjepidevad disainielemendid. See omakorda aitab kaasa brändi identiteedi loomisele ja loo jutustamisele ning muudab brändi klientide ja avalikkuse jaoks kergesti äratuntavaks. Nii tekib inimestel ettevõtte brändiga tugev side, mis sillutab teed klientide naasmisele. 

Ettevõtte ja disaineri koostöös loodud vormiriided täiustavad ettevõtte kuvandit. Tiim tunneb end hästi istuvas ja välja nägevas rõivas suurepäraselt. Nad tunnevad, et on osa millestki suurest ja tähendusrikkast, mis omakorda aitab kaasa paranenud ühtsustundele ja tõstab töötajate produktiivsust. Kokkuvõttes võib öelda, et töötajad on paremini motiveeritud, sest nad tunnevad, et neid austatakse, ning nad aitavad tänu sellele omakorda ettevõtte edule kaasa.

Kõigest sellest lähemalt saab lugeda leheküljelt 20 alates, lingilt.

Tahad silma paista? Võta meiega ühendust: susanna@franzraver.com


Soovid eridisainiga vormiriideid oma ettevõttele või tiimile?

Disainime ettevõtetele silmapaistvad vormiriided.

© 2024 · Franzraver OÜ · valmistas Codenot