AvalehtPortfolioTartu 2024 inspireeritud kollektsioon

Tartu 2024 inspireeritud kollektsioon

Franz Raver tõi ellu Tartu 2024-st inspireeritud erikollektsiooni "Mis su muster on?"

Elupõlise tartlasena oli meil au luua selle-aastase tähtsündmuse tuules kollektsioon, mis tähistab Tartu 2024 sündmusi.

Kollektsiooni loomisel lasin lahti kõigest, mis mind piiras, lubades end oma intuitsioonil ja kirel juhtida. Soovin seeläbi Tartule tähelepanu tõmmata, linna omanäolist kultuuri ja pärandit tutvustada.

 Me pärandame mustreid edasi nii oma lähedastele kui ka inimestele, kellega igapäevaselt kokku puutume. Me anname neile endist justkui tükikesi, saades tükikesi ka vastu, millest moodustuvad meid siduvad mustrid – meie ühine pärand. Loodan, et need mustrid oleksid võimalikult positiivsed, hoolivad ning armastavad,” tutvustab Susanna oma loomingulist teekonda lähemalt. 

Me armastame  ja hoiame meid ümbritsevat keskkonda. Kollektsioonides kasutatud kangad on OEKO-TEX 100 sertifikaadiga. Osaliselt on kasutatud eelnevate projektide kangajääke, samuti kollektsiooni jaoks loodud Tartu 2024 sümbolitega erikangaid. Kõik tooted on valmistatud hoole ja armastusega siinsamas Eestis.

 Erikollektsioonid tulevad müüki Tartu Hopp disainipoodi, Levi disainipoodi ning oma tellimuse saad registreerida ka lehe lõpus. Tooted on limiteeritud koguses.

Antud kollektsiooni jaoks on loodud eridisainiga kangas, mille mustrite tegemisel lähtusime Tartu 2024 elementidest. Tootevalikus on eriilmelised pusad, pluusid, pükskostüümid ja kleidid. Kollektsioon on suunatud naistele. 

Soovid osta?

Täida allolev vorm ning võtame sinuga ühendust!