sTARTUp Day 2024 tiimiriided

Projekti kirjeldus

Erilahendusena loodud tiimiriided

Baltimaade suurim ärifestival sTARTUp Day 2024 jaoks loodud eridisainiga vormiriided.  Kliendi sooviks oli saada riided, mis oleksid minimalistlikud kuid samas eristuvad ning nende brändi kuvandile vastavad. 

sTARTUp Day sai endale disaineri loodud  unisex pusa, bomber stiilis jaki ning t-särgi. Naistele kujundasime lisaks kaks erineva pikkusega kleiti.  

Ülesanne

sTARTUp Day 2024 tiimiriided

Erisus

Erilahendusena loodud

Toodetud Eestis

Materjal

Ökotex standard

Klient

sTARTUp Day

sTARTUp Day merchi kollektsioon

sTARTUp Day üritustesarja  sloganiks on “from zero to hero” ning see ajendas meid väljatöötama superkangelase temaatikaga kollektsiooni. 

Meie arvates on igaüks iseenda super kangelane ning tal on kaks väga tähtsat ülesannet: esimeseks on  väljakutsetele vastu astumine ning teiseks vähemalt samaoluliseks on enda eest hoolitsemine.

Kuna startup maailmas on väga oluline kohanemine ja kiirus, siis said t-särgid keskmisest viisakamad, et nendega saaks nii masinate all ronida, kodeerida ning vajadusel ka investoritega videokõnesse hüpata. Bomber stiilis jakid võiksid sobida isegi triiksärkidele peale ning pusad on lihtsalt nii mõnusad ja mugavad, et  nendega võid mistahes ülesandeid lahendada.

Kollektsioonis kasutasime minimalistlike värvikombinatsioone – must ja tumehall, detailidele andsime värvi kollasega, mis on nende brändi tunnusvärv. 

Meie eesmärk oli neile luua riided mida inimesed võiksid kanda ka väljaspool üritust, ning mis oleksid ära tuntavad, kuid ilma suure logota.   Kontseptsiooni kohaselt on toodetel tikitud logoikoonid, mida äratundmisel on võimalik seostada sTARTUp Day’ga.

 

Pehmest kangast unisex pusal on: mugav kapuuts, lukuga taskud, allääres soonikkangas. 

Pehmest kangast unisex bomber stiilis jakil on: ees lukak, lukuga taskud, allääres soonikkangas. 

Unisex t-särgid on pehmest ja venivast puuvillasegusest kangast. 

Nii bomber stiilis jakk, kui ka pusa matchivad hästi t-särgiga.

Eriti lahe pikk naiste kleit, millel on mugavad taskud, õlgadel tepitud kangas ning soovikorral saab kleiti kanda vööga.

Pika kleidi esidetailil on võrkkangast diagnonaal ning külgedel pikad lõhikud.

Lühike naiste kleit, lühikeste varrukatega. Kleidil on mugavad taskud, vöö ning sTARTUp Day tikitud logo.

Lühikese kleidi esiosa, millel on diagonaal võrkkangast.