AvalehtPrivaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

Viimati uuendatud 06. mai 2023 Jõustumise kuupäev 06. mai 2023

Käesolev Privaatsuspoliitika kirjeldab Franzraver OÜ, Männi tee 13a, Tartumaa 62107, Eesti, e-post: info@franzraver.com, telefon: +37256257657, poliitikat teabe kogumise, kasutamise ja avaldamise osas, mida me kogume teie kasutades meie veebisaiti (https://franzraver.com/) (edaspidi “Teenindus”). Teenusele juurdepääsemise või selle kasutamisega kinnitate, et nõustute oma teabe kogumise, kasutamise ja avaldamisega vastavalt käesolevale Privaatsuspoliitikale. Kui te sellega ei nõustu, palun ärge kasutage Teenust. Võime igal ajal käesolevat Privaatsuspoliitikat muuta ilma eelneva teavitamiseta ning avaldame muudetud Privaatsuspoliitika Teenuses. Muudetud poliitika jõustub 180 päeva pärast muudetud poliitika avaldamist Teenuses ning Teie Teenuse jätkuv juurdepääs või kasutamine pärast sellist aega kujutab endast Teie nõusolekut muudetud Privaatsuspoliitikaga. Soovitame Teil aeg-ajalt seda lehekülge üle vaadata.

Kuidas me kasutame Teie teavet: Kasutame Teie kohta kogutud teavet järgmistel eesmärkidel:

Turundus/Edendamine Sihtotstarbeline reklaam Klienditellimuste haldamine Kui soovime teie teavet kasutada mõnel muul eesmärgil, palume selleks teie nõusolekut ja kasutame teie teavet ainult pärast teie nõusoleku saamist ning siis ainult selle(te) eesmärgi(de) jaoks, kui seadus ei nõua teisiti.

Kuidas me jagame Teie teavet: Me ei edasta Teie isikuandmeid kolmandatele osapooltele ilma teie nõusolekuta, välja arvatud piiratud asjaoludel, nagu allpool kirjeldatud:

Reklaamiteenus Turundusagentuurid Analüütika Nõuame sellistelt kolmandatelt osapooltelt, et nad kasutaksid meile edastatud isikuandmeid ainult selleks eesmärgiks, milleks see edastati, ja ei säilitaks seda kauem, kui on vaja täita nimetatud eesmärki. Samuti võime avaldada teie isikuandmeid järgmiste juhtumite korral: (1) kohaldatava seaduse, määruse, kohtuotsuse või muu õigusliku protsessi järgimiseks; (2) oma lepingute täitmiseks, sealhulgas käesoleva Privaatsuspoliitikaga; või (3) vastamiseks nõuetele, et Teie Teenuse kasutamine rikuks kolmandate isikute õigusi. Kui Teenus või meie ettevõte ühineb või omandab mõne teise ettevõtte, on teie teave üks vara, mis antakse üle uuele omanikule.

Teie õigused: Sõltuvalt kohaldatavast seadusest võib teil olla õigus saada juurdepääs oma isikuandmetele, nende parandamiseks või kustutamiseks, saada koopia oma isikuandmetest, piirata või esitada vastuväiteid oma andmete töötlemisele, paluda meil jagada (portida) oma isikuandmeid teisele ettevõttele, tühistada mis tahes meile antud nõusolek oma andmete töötlemiseks, õigus esitada kaebus asjakohasele järelevalveasutusele ning sellised muud õigused, mis võivad olla asjakohased kohaldatavate seaduste kohaselt. Nende õiguste kasutamiseks võite meiega ühendust võtta aadressil info@franzraver.com. Vastame teie taotlusele vastavalt kohaldatavale seadusele. Märkige, et kui te ei luba meil koguda või töödelda vajalikke isikuandmeid või tühistate nõusoleku nende töötlemiseks vajalike eesmärkide saavutamiseks, võite olla Teenustele juurdepääsu või kasutamise osas piiratud.

Küpsised jms: Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas me neid jälgimistehnoloogiaid kasutame ja millised on teie valikud nende suhtes, viituge meie küpsisepoliitikale.

Turvalisus: Teie teabe turvalisus on meile oluline ja kasutame mõistlikke turvameetmeid, et ära hoida teie teabe kaotamist, väärkasutamist või volitamata muutmist meie kontrolli all. Siiski ei saa me anda absoluutset turvalisust, võttes arvesse kaasnevaid riske, ning seetõttu ei saa me tagada ega garanteerida teie edastatud teabe turvalisust ja teete seda omal vastutusel.

Kaebused / Andmekaitse ametnik: Kui teil on küsimusi või muresid seoses teiega meie juures oleva teabe töötlemisega, võite meie kaebusametnikuga ühendust võtta aadressil Franzraver OÜ, Männi tee 13a, e-post: info@franzraver.com. Vastame teie muredele vastavalt kohaldatavale seadusele.

Soovid eridisainiga vormiriideid oma ettevõttele või tiimile?

Disainime ettevõtetele silmapaistvad vormiriided.

© 2024 · Franzraver OÜ · valmistas Codenot